Bloguju, protože...

27. července 2016 v 17:47 | Lone Howler |  Téma týdne
Tohle téma týdne je geniální, protože je naprosto kompatibilní s mou myšlenkou z odpoledne, kterou bych chtěla některým vzkázat.

Můj blog je takový můj kyberprostor, kde si můžu, přidávat cokoliv jen budu chtít. Cokoliv se mi bude chtít vyjádřit, tak to vyjádřím. Cokoliv budu chtít předat, předám to. Když se budu chtít vypsat, tak se vypíšu. Já se tedy většinou vypisuji, protože je to moje takové uklidnění pro duši. U deníku to pomáhá trochu míň, i když si ho prostě píši. Tady je to lepší v tom, že si to někdo může přečíst a třeba se vidět v mých pocitech, například. Tady je to takové mé teritorium, jdu sem, když potřebuji, když se necítím dobře, když mám deprese a když se proti mně obrátí svět, nebo jsem prostě paranoidní, většinou se tady najde někdo, kdo mi bude rozumět.
A teď k mé myšlence. Nejvíc na tom všem baví mít Vás. Není Vás mnoho. Jen ze pár. Ale i přesto je to vlastně moc. Pro veškerý asi těch pět lidí není moc, ale v mým životě se prostě nesetkávám s tím, že mi někdo rozumí, protože se mě nikdo ani nesnaží pochopit. Nedávám jim to za zlé, ale mají proti mně pořád nějaké výtky a přitom mě vůbec neznají. Vás si cením skrz to, že znáte tak trochu moje myšlenkové pochody. Jistě nevíte všechny, vážně se za některé stydím, co mě vůbec může napadnout. Většinou něco sepíšu a půlku smažu, protože to není vhodné. Moje mysl je vlastně i docela zvrácená a já Vás nechci odradit, protože jsem si k Vám vytvořila nějaký virtuální vztah, tady v našem malém virtuálním, blogovém světě. A teď, když mě tak chápete, v některých věcech se i vidíte, co kdybych se otevřela úplně? Asi by mi to pomohlo, ale nevím, dumám nad tím.

Abych to shrnula, Vy jste jediní, kdo se mě snaží pochopit a kamarádka... Kamrádka víc, protože má možnost, ale vy nemáte, i když bych to moc chtěla, sdílíte mé pocity, nešťastné lásky, sebe nenávist. A tak podobně. Neříkám, že všichni, každý mi rozumí v něčem jiném. A já si to tak neskutečně užívám, že semnou někdo soucítí a že to někoho zajímá.

Tudíž bych chtěla moc poděkovat mé milované Scarlett, která má naprosto skvělý blog, sdílí můj smysl pro humor, je neskutečná osobnost, skvěle píše, naprosto Vás to vtáhne a myslím, že v některých pocitech se navzájem vidíme. Jak já u ní, tak i ona u mě.
Pak bych moc chtěla poděkovat bloggerce, která vystupuje pod jménem Kira Curatio. Taky naprosto skvělý blog, až umělecké básně a články, které jsou prostě super a vždy ví, jak co vyjádřit. Ani nevím, jestli soucítí, každopádně mě její blog neskutečně baví a i ona ten můj čte, čemuž nerozumím, když nás srovnám. Ale je to dívka s neuvěřitelným srdcem, laskavostí, ochotou, je plná lásky na rozdávání a má srdíčko na správném místě.
Další je bloggerka, jejíž blog se nazývá DarkSoul. Což je blbost, protože její duše je naprosto krásná. Samozřejmě vím, co tím chtěla říct, ale berte to, co píšu, občas s nadsázkou. Tato slečna mi rozumí ze všech asi nejvíc. U ní sice nevím, proč se nemá ráda, má opravdu krásnou duši. Také lásky na rozdávání, je to malý snílek se stejným hudebním vkusem. Určitě je krásná i na zevnějšek.
Dále bych chtěla poděkovat také Cedorovi za to, že se mi v komentářích vždy snaží poradit a Cincině, že se mi ochotně nabízí, když jsem zoufalá, když toužím po zážitcích, jinak bydlím kousek od Olomouce, jak ses ptala v komentáři.

To jsou asi ti TOP, mám samozřejmě ráda víc blogů a bloggerů, ale tihle pravidelně komentují můj blog a vypadá to i, že je to zajímá, ty moje pochody a tak podobně. Moc bych jim za všechno chtěla poděkovat. Že tu svým jistým způsobem pro mě jsou. Taky tady jsem, i když někdy nevydávám, nebo nestíhám číst, tak to vždy doženu. U většiny mám přečtené vše.

Takže tohle jsou moje důvody, proč bloguji. Hlavně díky těm lidem, co jsem měla šanci poznat a bez blogu bych je nikdy nepoznala, je to moje útočiště, ale zase se opakuji.

Ale nezvykejte si, pořád jsem protivná, tohle je jen takové vedlejší vylévání srdíčka a poděkování za to, že existují tak skvělí lidé.
- Lone Howler
 


Komentáře

1 cedor cedor | E-mail | Web | 28. července 2016 v 9:29 | Reagovat

Já bych na blog nemohl psát úplně všecko. Je hodně věci, které blogu prostě říct nemůžu a ví o tom jen přátelé, které jsem díky blogu poznal a jsem teď s nimi v každodenním kontaktu na facebooku. On pak můj blog vypadá bez problémový, ale to je můj  záměr.
Moc ti děkuji za zmínku, me tvé komentáře taky vždycky potěší :) dokážeš napsat komentář tak, aby ses trefila do černého :) toho si.Moc vážím :).jsi skvělá blogerka:)

2 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 28. července 2016 v 15:22 | Reagovat

Hezké :)

3 cincina cincina | Web | 29. července 2016 v 10:03 | Reagovat

Já rozhodně souhlasím s tím, že je to rozdíl. Píšu si deník, ale tam mám prostě svoje zápisy, které si čtu jenom já. Ale když napíšu své pocity na blog, někdo si to přečte, hodí mi svůj názor, popřípadě radu a něco mi to svým způsobem dá:)
Já se tě snažím pochopit a porozumět. Budu ráda, když se dozvím něco z tvé minulosti, protože mě to hodně zajímá:) Ale záleží na tobě, jestli to tady zveřejníš nebo ne.
:DD Věř mi, že mě neodradíš. Jakmile jsem došla ke slovům zvrácená duše, tak si tak říkám, že ty seš moje holka fakt!:D Zrovna včera mi jeden můj blízký člověk řekl, že nedokáže pochopit věci, nad kterými přemýšlím. A že to není nic hezkého:) Takže třeba já opravdu neodejdu a nebudu si myslet, že jsi divná nebo zvrácená a takhle.
Je hezké, že se tomu učiteli svěřuješ:) Podle mě svěřování prohlubuje vztah. Nebo to tak mám alespoň já. Od té doby, co se já a D. vzájemně svěřujeme, tak si jsme blíž, než kdy dřív.
Kousek od Olomouce? No tak to nemám od sebe daleko!:D Vidíš to... z toho ještě něco bude!:D Jinak vůbec nemáš za co:) Já jsem ráda, že jsi mě zmínila ve svém článku... je to pocta pro mě:)
Nee, nebuď protivná... zakazuju ti to!:DD

4 -DarkSoul -DarkSoul | Web | 29. července 2016 v 20:01 | Reagovat

Ok, sakra. Strašně se mi rozbušilo srdce, protože tomu fakt nemůžu uvěřit. Že mě někdo takhle zahrnuje a uznává. Cítím se teď strašně špatně, protože to čtu až teď- možná by mě to včera zastavilo před smazáním poloviny obsahu mého blogu. Už to tam nebude asi nikdy jako dřív, omlouvám se. Má to důvod, proč to teď chci držet striktně bez hluboce osobních článků. Snad je ten důvod taky logicky vysvětlitelný - nevím. Každopádně strašně děkuju, snad udržíme nějaký vztah díky komentářům zde nebo zbývajícího obsahu mého blogu...
Mrzí mě, že zrovna když jsem našla nějakého člověka, jako jsi ty, musela jsem vlastně přestat psát o pocitech, které nás spojovaly, protože si našeho porozumění velmi vážím.

5 Kira Curatio Kira Curatio | E-mail | Web | 31. července 2016 v 12:52 | Reagovat

Zlato, to mě tak dojalo :') Věř mi, že si tvé články čtu neskutečně ráda, protože se v tobě velmi poznávám, mám, řekla bych, dost vyvinutý smysl pro empatii a až moc chápu, jak se cítíš. Jak píšeš, na blogu je krásné mít svých pár čtenářů, které postupem času člověk začne zbožňovat už jen proto, že jsou. Tvoje články mi zkrátka dokáží pomoct v poznávání tebe samotné, a jelikož tě mám prostě ráda, a chci tě poznat, a moc si cením toho, že můj blog také čteš. Moc děkuji za krásná slova.. Máš úžasnou duši, holka <3

6 Elis Elis | Web | 31. července 2016 v 23:31 | Reagovat

Proto mám ráda blogy na blog.cz, pořád se tu zachovává ten prvotní koncept blogu-virtuální deníček, Není to omezeno na pár fotek outfitu bloggery a jednou větou shrnující, jak si koupila to a to.

7 cincina cincina | Web | 1. srpna 2016 v 15:58 | Reagovat

Kočko, ten tvůj dlouhý komentář mě tak strašně moc potěšil!:) Proto mě překvapil ten tvůj krátký u mého posledního článku:D
A víš, že jsem si tak nějak myslela, že ten, kdo mi lajkuje příspěvky, jsi ty? Určitě mi můžeš napsat, nemám s tím žádný problém!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama